Asansölü Ev den Ev e Nakliyat

Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat

TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Ev Eşyalarınızı Asansörlü Evden Eve Nakliyat faaliyetlerimiz ile kesintisiz eşya taşıma çalışmalarında bulunan firmamız, Eşyalarınızın en sistematik, şekilde profesyonel ambalajlama aşamasından geçerek nakliye aracına transfer işlemini en sağlıklı şekilde yapıyoruz. Taşınacak her eşya bizim için değerlidir. Eşyalarınızı değer veren ve ciddi emek ve titizlikle taşıyan lider nakliyat firması olayaya devam ediyor. Geniş kapasitede, Asansörlü taşıma araçlarımız önderliğinde eşyalarınızın sorun yaşanmayan şekilde transfer işlemini en kaliteli şekilde yapıyoruz. Özellikle ev eşylarınızın taşınırken dar merdiven gibi bina yapılarında çıkarılma işlemi yapılırken, kırılır, çizilir korkusunu yaşıyor iseniz, Hikmetoğlu Nakliyat firmamızın, Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmaya sizleri davet ediyoruz. Taşınılacak olan ev eşyanız yüksek katlı bir apartmanda ise ve bina yöneticiniz yük asansörü olmayan asansörlerde eşya taşımanıza, taşınma gününüzde izin vermiyor ve taşınacağınız gün yük asansörü var ve bozuk ise, günümüzün modern taşınma sistemi olan, Asansörlü evden eve nakliyehizmeti alarak bu tarz sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. Hikmetoğlu Nakliyat güvencesinde sunulan her taşınma hizmeti pürüzsüzdür. Sizlerde eşyalarınızı sigortalı nakliyat kapsamında taşıyan ve eşyalarınızı; İstanbul'un en geniş asansörlü araç filosu ile taşıyan firmamıza emanet etmek ve kaliteli taşınma hizmeti alabilmek için bize ulaşın.

Eşyaların taşınması kadar toplanması ve düzenli bir şekilde ambalajlanıp paketlenmesi de çok önemlidir. Eşyalar toparlanırken etraftaki dağınıklık olmasını kimse istemez. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat bu dağınıklığın önüne geçip eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınmasını sizlere garanti veriyor. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlerken mobilya veya beyaz eşyalarınızın demontesi sadece bu konuda uzman ve deneyim sahibi olan ustalar tarafından yapılmaktadır. Demonte olan eşyaların her bir parçası özenle ambalajlanıp paketlenir. Sökümü yapılan eşyalarınız yeni evinizde montajı yapılarak kullanıma hazır hale gelir.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Türkiye´nin dört bir yanına evden eve taşımacılık ve kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel elemanlarımız ve geniş araç filosumuz ile tüm şehirlerimize istediğiniz hizmet türüne göre taşımacılık yapmaktayız. Firmamız şu ana kadar yapmış olduğu taşımacılık işlemlerinde izlediği müşteri odaklı politika sayesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık konusunda herkesin güven duyduğu nakliyat şirketi olmuştur. Türkiye´nin her tarafına hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

"4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 türü yetki belgeleri olmadan Firmalar Ev ve Büro taşımacılığı yapamazlar. Hikmet oğlu evden eve nakliyat bu yetki belgelerine    sahiptir."
- Hikmetoğlu Nakliyat