istanbuldan izmire Ev den Ev e Nakliyat

Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat

TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Hikmetoglu Evden Eve Taşımacılık, ev taşıma, nakliye, taşımacılık alanlarında uzman ekibi ile kendini kanıtlamış olan Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat siz saygıdeğer müşterilerinin akla ilk gelen nakliye firmasıdır. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat taşıma sektörüne farklı hizmetler sunarak profesyonel yetiştirilmiş uzman ekibi ve geniş araç filosu ile hem şehiriçi hem de şehirler arası taşımacılıkta hizmet vermektedir. Hikmetoğlu evden eve kargo şirketleri arasında kendi kanıtlamış firmalarla sizleri buluşturuyoruz. Hikmetoğlu taşımacılık firmları arasında en uygun nakliyat fiyatları tekliflerini veren şirketleri tercih edebilirsiniz. Hikmetoğlu Nakliyat firmalarının lideri, Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat

Eşyaların taşınması kadar toplanması ve düzenli bir şekilde ambalajlanıp paketlenmesi de çok önemlidir. Eşyalar toparlanırken etraftaki dağınıklık olmasını kimse istemez. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat bu dağınıklığın önüne geçip eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınmasını sizlere garanti veriyor. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlerken mobilya veya beyaz eşyalarınızın demontesi sadece bu konuda uzman ve deneyim sahibi olan ustalar tarafından yapılmaktadır. Demonte olan eşyaların her bir parçası özenle ambalajlanıp paketlenir. Sökümü yapılan eşyalarınız yeni evinizde montajı yapılarak kullanıma hazır hale gelir.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Türkiye´nin dört bir yanına evden eve taşımacılık ve kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel elemanlarımız ve geniş araç filosumuz ile tüm şehirlerimize istediğiniz hizmet türüne göre taşımacılık yapmaktayız. Firmamız şu ana kadar yapmış olduğu taşımacılık işlemlerinde izlediği müşteri odaklı politika sayesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık konusunda herkesin güven duyduğu nakliyat şirketi olmuştur. Türkiye´nin her tarafına hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

"4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 türü yetki belgeleri olmadan Firmalar Ev ve Büro taşımacılığı yapamazlar. Hikmet oğlu evden eve nakliyat bu yetki belgelerine    sahiptir."
- Hikmetoğlu Nakliyat