Ofisten Ofise Taşımacılık

Hikmetoğlu Ofisten Ofise Nakliyat

OFİS TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

işte tam bu noktada size istediğiniz desteği sunacak ofis taşıma şirketi biziz. Biz kim miyiz? Biz Türkiye’nin ilk ve geleceğe dönük en iyi kurumsal taşımacılık şirketiyiz. Bu konuda büyük bir önem taşıyan hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat, ilk zamanlar ev taşıması yapsa da 1970 yılından bu yana ofis taşımacılığı alanında kendisini geliştirmiştir. Profesyonel taşımacılık hizmetlerinde firmamız size her konuda yardımcı olmaktadır. İster ofisiniz olsun isterseniz de arşiviniz olsun daima kaliteli malzemesi ve uzman kadrosu ile profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. hikmetoğlu Nakliyat ile daima başarılı hizmetler alabilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin her tarafından yapmış olduğu daha doğrusu sunmuş olduğu hizmetler ile adını tüm Türkiye’de duyurmuştur.

Eşyaların taşınması kadar toplanması ve düzenli bir şekilde ambalajlanıp paketlenmesi de çok önemlidir. Eşyalar toparlanırken etraftaki dağınıklık olmasını kimse istemez. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat bu dağınıklığın önüne geçip eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınmasını sizlere garanti veriyor. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlerken mobilya veya beyaz eşyalarınızın demontesi sadece bu konuda uzman ve deneyim sahibi olan ustalar tarafından yapılmaktadır. Demonte olan eşyaların her bir parçası özenle ambalajlanıp paketlenir. Sökümü yapılan eşyalarınız yeni evinizde montajı yapılarak kullanıma hazır hale gelir.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

OFİS TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Türkiye´nin dört bir yanına evden eve taşımacılık ve kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel elemanlarımız ve geniş araç filosumuz ile tüm şehirlerimize istediğiniz hizmet türüne göre taşımacılık yapmaktayız. Firmamız şu ana kadar yapmış olduğu taşımacılık işlemlerinde izlediği müşteri odaklı politika sayesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık konusunda herkesin güven duyduğu nakliyat şirketi olmuştur. Türkiye´nin her tarafına hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

"4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 türü yetki belgeleri olmadan Firmalar Ev ve Büro taşımacılığı yapamazlar. Hikmet oğlu evden eve nakliyat bu yetki belgelerine    sahiptir."
- Hikmetoğlu Nakliyat