Şehiriçi Ev den Ev e Nakliyat

Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat

TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

istanbul şehir içi evden eve nakliyat, biz hikmetoğlu nakliyat olarak istanbul şehir içi nakliyatta konusunda uzman olan çalışanlarımızla yapıyoruz. Çalışanlarımızın en tecrübesizinin çalışma geçmişi 5 yıllık olup usta sertifikası bulunmaktadır. istanbul şehir içi evden eve nakliyatta geçmişten günümüze çok iyi işler başardık ve daha da başarmak istiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşımak bize mutluluk veriyor. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde istenen adresten diğer adrese sorunsuz bir şekilde taşıyabiliyoruz. Bu taşımada eşyalarınızı biz hikmetoğlu nakliyat olarak sigortalıyoruz sigortalanan eşyalarınız artık bizim güvencemiz altındadır. istanbul şehir içi evden eve taşıma işleminde ilk önce eşyalarınız toplanır sonra 20. Kata kadar uzanabilen asansörümüz sayesinde 20. Kata kadar eşyalarınız asansörümüzle aracımıza indirilir, aracımıza indirilen eşyalarınız güzelce aracımızın içerisine yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalar artık taşınmaya hazırdır. Taşınmaya hazır olan eşyalar yeni evinize veya iş yerinize geldikten sonra asansörümüz kurulur asansörümüzün yanına kamyonumuz yanaşır ve 20. Kata kadar eşyalarınız asansörümüzle taşınır eve taşınan eşyalar evinize yerleştirilir. Sonra yeni evinizde size mutlu mesut yaşamak kalır. istanbul şehiriçi ev taşıma hizmetleri için hikmetoğlu nakliyat tercihiniz olsun.

Eşyaların taşınması kadar toplanması ve düzenli bir şekilde ambalajlanıp paketlenmesi de çok önemlidir. Eşyalar toparlanırken etraftaki dağınıklık olmasını kimse istemez. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat bu dağınıklığın önüne geçip eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınmasını sizlere garanti veriyor. Hikmetoğlu Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlerken mobilya veya beyaz eşyalarınızın demontesi sadece bu konuda uzman ve deneyim sahibi olan ustalar tarafından yapılmaktadır. Demonte olan eşyaların her bir parçası özenle ambalajlanıp paketlenir. Sökümü yapılan eşyalarınız yeni evinizde montajı yapılarak kullanıma hazır hale gelir.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

TAŞINMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Türkiye´nin dört bir yanına evden eve taşımacılık ve kurumsal taşıma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel elemanlarımız ve geniş araç filosumuz ile tüm şehirlerimize istediğiniz hizmet türüne göre taşımacılık yapmaktayız. Firmamız şu ana kadar yapmış olduğu taşımacılık işlemlerinde izlediği müşteri odaklı politika sayesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık konusunda herkesin güven duyduğu nakliyat şirketi olmuştur. Türkiye´nin her tarafına hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kategori: Evden Eve Nakliyat

"4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 türü yetki belgeleri olmadan Firmalar Ev ve Büro taşımacılığı yapamazlar. Hikmet oğlu evden eve nakliyat bu yetki belgelerine    sahiptir."
- Hikmetoğlu Nakliyat